About Us

 

Kancelaria Smagała Strzelczyk to specjalistyczna pomoc prawna dla szeroko rozumianego sektora budowlanego i deweloperskiego oraz na rynku nieruchomości, dużych zakładów produkcyjnych, firm z udziałem kapitału zagranicznego, branży IT oraz fundacji charytatywnych.

Prowadzenie spraw sądowych, mediacja sądowa oraz zawodowe prowadzenie negocjacji biznesowych uzupełniają paletę usług dla przedsiębiorców. Nasze porady prawne dla firm są nakierowane na uszczelnienie ryzyk prawnych w biznesie. Trafna i kompleksowa porada prawna pozwala Naszym Klientom na unikanie czasochłonnych i kosztownych konfliktów prawnych oraz wymiernych strat finansowych.

Pomoc prawna niesiona przez zespół kancelarii oparta jest o takie kryteria, jak: profesjonalizm, sumienność, doświadczenie oraz klarowność rozliczeń finansowych z Klientami. Nasi prawnicy szybko podejmują kontakt z Klientem, a obsługa prawna sprawy jest podejmowana i realizowana w krótkim i uzgodnionym z Klientem okresie czasu. Nasze specjalistyczne porady prawne są świadczone w ramach budżetów uzgodnionych z Klientami.

Porady prawne udzielane przez naszych radców prawnych i adwokatów to kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców polskich i zagranicznych oraz fundacji charytatywnych.

Świadczymy usługi prawne w języku polskim oraz w języku angielskim.

Kancelaria Smagała Strzelczyk to firma zrzeszona w:

Your questions will not go unanswered! Leave your phone number or e-mail address, we will contact you!

    I have read and agree with the information about administrator and data processing. We use reCaptcha security: Privacy and Terms.