Sponsoring sportowy

Kancelaria sponsoruje klub maratończyków 3:33 Team. Kilkunastu biegaczy z całej Polski pod opieką Huberta Odwrota bierze udział w dziesiątkach maratonów i półmaratonów na całym świecie. Hubert Odwrot ostatnio pobiegł w prestiżowym maratonie w Bostonie (USA). Sportowcy to przykład ludzi, którzy poświęcają czas i energię aby osiągnąć więcej niż zwykli ludzie.
Jak powiedział jeden z biegaczy Emil Zatopek, czeski biegacz długodystansowy.:

„W rzeczy samej, my maratończycy, jesteśmy inni niż pozostali ludzie. Jeśli chcesz coś wygrać – biegnij na 100 metrów. Jeśli chcesz czegoś doświadczyć – przebiegnij maraton.”

Podobnie jak prawnicy, ciężko pracują przez lata, aby odnieść sukces, dlatego są dla nas bratnimi duszami. Bierzemy z nich przykład i wspieramy ich wysiłek oraz pokonujemy nasze słabości.

Zapraszamy do wejścia na funpage 3:33 Team i poznanie ludzi z charakterem oraz ich wielkie przygody sportowe!Zadane przez Państwa pytania nie pozostaną bez odpowiedzi! Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontatujemy się z Tobą!

    Zapoznałem się i zgadzam się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.