Zespół

Zespół kancelarii kierowany jest przez partnerów, radców prawnych Piotra Smagałę i Szymona Strzelczyka i składa się z doświadczonych prawników z kilku lub kilkunastoletnim doświadczeniem we wszystkich zagadnieniach związanych z kompleksową obsługą prawną przedsięwzięć deweloperskich i inwestycji budowlanych oraz obsługą zakładów produkcyjnych i wszelkiego rodzaju firm, oraz branży IT.

Poszczególni prawnicy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa.
Specjalizacja dale naszym Klientom wysoki poziom obsługi prawnej.

Piotr Smagała

Radca prawny, założyciel kancelarii, partner zarządzający

Posiadający ponad 25 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym podmiotów funkcjonujących w branży budowlanej. W latach 1993 – 1994 pracownik Biura Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie, Departament Nadzoru Właścicielskiego. W latach 1994 – 1999 roku prawnik w kancelarii prawnej International Economic Law Office Co. „IELO” Sp. z o.o. W latach 1999 – 2002 roku prawnik w kancelarii prawnej Beata Gessel i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie i Dyrektor Oddziału Kancelarii we Wrocławiu. Od 2002 roku prowadzi własną kancelarię we Wrocławiu. Zasiadał i zasiada w wielu radach nadzorczych spółek giełdowych. Piotr Smagała jest doświadczonym prawnikiem sądowym i negocjatorem. Specjalizuje się w obsłudze sporów budowlanych i w transakcjach na rynku nieruchomości. Piotr Smagała świadczy obsługę w języku polskim i angielskim.

 

Piotr Smagała w kancelarii prowadzi dział procesowy, negocjacji biznesowych oraz nieruchomości.

Szymon Strzelczyk

Radca prawny, partner zarządzający

Jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Wrocławskiego (2007) oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie zdobył tytuł LL.M. w zakresie międzynarodowego prawa handlowego (2012). Od ponad 8 lat zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Doradza spółkom deweloperskim, podmiotom zarządzającym nieruchomościami i firmom budowlanym. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie sporządzania i negocjowania umów z generalnymi wykonawcami i umów o prace projektowe, a także w prowadzeniu postępowań administracyjnych. Jest autorem lub współautorem kilku prospektów emisyjnych, w tym dla spółek z branży budowlanej i deweloperskiej. Posiada szerokie praktyczne doświadczenie z zakresu prawa spółek. Pracuje w języku polskim i angielskim.

 

Szymon Strzelczyk prowadzi w kancelarii dział obsługi realizacji inwestycji budowlanych.

Bartłomiej Bednarz

Radca prawny

Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Wrocławskiego (2008). Współpracuje z kancelarią Smagała Strzelczyk Kancelarie Radców Prawnych od 2009 roku. Do obszaru jego specjalizacji należy obsługa firm IT. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie sporządzania i negocjowania umów deweloperskich i z zakresu prawa pracy. Pracuje w języku polskim.

 

Bartłomiej Bednarz prowadzi w kancelarii dział obsługi IT, prawa pracy oraz umów gospodarczych.

Jakub Bis

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego (2012 r.). Współpracuje z kancelarią Smagała Strzelczyk Kancelarie Radców Prawnych od 2013 roku. Do obszaru jego specjalizacji należy obsługa transakcji nieruchomościowych oraz prowadzenie spraw sądowych. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie sporządzania wszelkiego rodzaju umów dla przedsiębiorców z branży deweloperskiej oraz inwestorów na rynku nieruchomości. Pracuje w języku polskim i angielskim.

 

Jakub Bis prowadzi w kancelarii dział transakcji nieruchomościowych oraz spraw sądowych.

Michał Burtny

Adwokat

adwokat, absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Wrocławskiego (2014). Z Kancelariami Radców Prawnych Smagała Strzelczyk współpracuje od 2015 roku. Do obszaru jego specjalizacji należy obsługa deweloperów, firm budowlanych oraz spraw karnych. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie sporządzania umów budowlanych, prowadzenia postępowań administracyjnych oraz spraw sądowych. Pracuje w języku polskim.

 

Michał Burtny prowadzi w kancelarii dział deweloperski oraz budowlany.

Hanna Łatka

Aplikant radcowski

Absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Wrocławskiego (2017). Ze Smagała Strzelczyk Kancelariami Radców Prawnych współpracuje od 2017 roku. Obecnie wspiera zespół Kancelarii w sprawach korporacyjnych, sporządzaniu umów handlowych i obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym podmiotów budowlanych. Pracuje w języku polskim oraz angielskim.

Sandra Hajduk-Rutkowska

Menedżer biura

Absolwentka wydziału administracji Uniwersytetu Wrocławskiego (2013) Współpracuje z kancelarią Smagała Strzelczyk Kancelarie Radców Prawnych od 2015 roku. Do obszaru jej zadań należy zarządzanie biurem kancelarii, marketing, budowanie strategii, HR oraz szeroko pojęty obszar finansów. Jest odpowiedzialna za wszelkie uzgodnienia finansowe z Klientami i fakturowanie.

Zadane przez Państwa pytania nie pozostaną bez odpowiedzi! Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontatujemy się z Tobą!

    Zapoznałem się i zgadzam się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.